POHŘBY - TERMÍNY A MÍSTA

17. 9. 2018 v 15,00 hodin - Střítež, kostel sv. Floriána

Karel Luksche, 1929, Dobronín

14. 9. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Otilie Kuncová, 1932, Věžnice

22. 8. 2018 v 10,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Milada  Wasserbauerová, 1937, Brzkov

10. 8. 2018 ve 14,00 hodin - Zhoř - kostel sv. Markéty

Vladimír Šimek, 1939, Zhoř

7. 8. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Miroslava Jůzlová, 1924, Polná

17. 7. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Rudolf  Landa, 1934, Nové Dvory

16. 6. 2018 v 10,00 hodin - Jamné - kostel

Oldřich Varhaník, 1923, Rybné

12. 6. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Marie Hájková, 1934, Polná

11. 6. 2018 v 15,00 hodin - Zhoř, kostel sv. Markéty

Jarmila Matějíčková, 1944, Zhoř

25. 5. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Aleš Jadrný, 1932, Polná

18. 5. 2018 v 15,00 hodin - Ždírec - kostel sv. Václava

MUDr. Veronika Kadlíčková, 1958, Dobronín

14. 5. 2018 v 15,00 hodin - Ždírec - kostel sv. Václava

Miluše Jelínková, 1937, Věžnička

13. 4. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Juliana Hamová, 1939, Polná

9. 4. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Marie Topolová, 1957, Dobroutov

28. 3. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Marie Tumová, 1931, Polná

26. 3. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Anna Klímová, 1939, Polná

20. 3. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Růžena Jarošová, 1939, Věžnice

19. 3. 2018 v 15,00 hodin - Střítež, kostel sv. Floriana

Josef Vomela, 1948, Věžnice

10. 3. 2018 v 10,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Daniela Dobrovolná, 1998, Brzkov

24. 2. 2018 v 11,00 hodin - Jamné, kostel

Dagmar Pejchová, 1949, Jamné

22. 2. 2018 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Josef Višinka, 1942, Polná

14. 2. 2018 v 15,00 hodin - Ždírec, kostel sv. Václava

Anna Andresová, 1937, Ždírec

9. 2. 2018 v 15,00,hodin - Polná, kostel sv. Barbory

František Mutl, 1941, Polná

13. 1. 2018 v 11,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Vlasta Mutlová, 1939, Záborná

30. 11. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Miloslav Šereda, 1954, Dobroutov

25. 11. 2017 ve 14,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Petr Rosický, 1947, Polná

25. 11. 2017 v 9,30 hodin - Vysoké Studnice, kostel Nejsvětější Trojice

Josef Dohnal, 1927, Věžnice

16. 11. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Jarmila Valová, 1927, Polná

4. 11. 2017 ve 14,00 hodin - Ždírec, kostel sv. Václava

Vlasta Vomelová, 1924, Věžnička

10. 10. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Vlasta  Bártová, 1921, Brzkov

22. 9. 2017 ve 14,00 hodin - Ždírec, kostel sv. Václava

Miroslav  Strnad, 1933, Ždírec

25. 8. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Jaroslav  Horský, 1944, Věžnice

25. 8. 2017 ve 13,00 hodin - Polná - kostel sv. Barbory

Vlasta  Hintenausová, 1938, Dobroutov

23. 8. 2017 ve 13,00 hodin - Bohdalov, kostel sv. Vavřince

Josef  Bradáč, 1951, Chroustov

21. 8. 2017 v 15,00 hodin - Polná - kostel sv. Barbory

Vojtěch Lán, 1938, Hrbov

18. 8. 2017 v 15,00 hodin - Jamné - kostel

Marie Sobotková, 1930, Jamné

3. 8. 2017 v 11,00 hodin - Dobronín - hřbitov

Zdenka  Hubková, 1947, Dobronín

2. 8. 2017 v 15,00 hodin - Přibyslav, kostel Narození sv. Jana Křtitele

Josef Vlček, 1956, Olešenka

pohřby

25. 7. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Josef  Kunc, 1940, Věžnice

7. 7. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Marie Slámová, 1953, Polná

3. 7. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Milada Kaplanová, 1944, Polná

27. 5. 2017 v 10,00 hodin - Zhoř, kostel

Marie Kučerová, 1946, Nadějov

12. 5. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Kateřiny

Jaroslava Pešáková, 1945, Polná

24. 4. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Marie Koumarová, 1940, Polná

31. 3. 2017 ve 14,30 hodin - Bohdalov, kostel sv. Vavřince

Miroslav Pavlíček, 1932, Chroustov

28. 3. 2017 v 15.00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Zdeněk Anděl Hrbov 13

13. 3. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Květuše Bártová, 1929, Brzkov

10. 3. 2017 v 15,00 hodin - Polná, kostel sv. Barbory

Ĺudovít Lély, 1947, Polná

3. 3. 2017 v 11,00 hodin - Soběslav, kostel sv. Petra a Pavla

Anna Kolínová, 1939, Soběslav

27. 2. 2017 ve 14,30 hodin - Polná, kostel sv. Kateřiny

Arnošt Pešák, 1942, Polná